Поліцейські затримали іноземця, який викрав автівку та переховувався в Коропі

Поліцейські Новгород-Сіверщини спільно зі співробітниками Коропського районного сектору Управління державної міграційної служби в Чернігівській області виявили іноземця, що незаконно проживав в Україні. Поліція з’ясувала, що чоловік перебував в розшуку за скоєння злочину.

Нині на Чернігівщині тривають цільові профілактичні заходи «Мігрант». Вони покликані протидіяти нелегальній міграції та порушенням законодавства в міграційній сфері. 8 вересня під час проведення профілактичного рейду в селищі Короп поліція та співробітники міграційної служби виявили 60-річного іноземця. У чоловіка були відсутні документи на право проживання в Україні.

На іноземця склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення іноземцями правил перебування в Україні).

Поліцейські також встановили, що іноземець перебуває в розшуку підрозділами Головного управління Нацполіції в м. Києві за незаконне заволодіння транспортним засобом (частина 3 статті 289 Кримінального кодексу України). За що передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з можливою конфіскацією майна.

Поліцейські Новгород-Сіверського районного відділу передали іноземця для подальших слідчих дій колегам з м.Київ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові чоловік сидів на дорозі та потрапив під колеса авто.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я