Плагіат Зеленського і тисяча гривень за вакцинацію: на що можна витратити кошти і як їх отримати?

Те, що ще два місяці тому пропонував Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр. Володимир Гройсман тільки вчора, 15 листопада, вирішили зробити в Офісі Президента.

У вже традиційній формі – відеозвернення Володимир Зеленський повідомив, що українці вакциновані двома дозами вакцини від коронавірусу зможуть отримати 1000 грн винагороди.

Президент пообіцяв, що програма почне діяти з 19 грудня. До речі на День Св.Миколая. Виділити на ці “подарунки” до кінця року мають близько 3 млрд гривень.

“Програма працюватиме так: кожен, хто отримав два щеплення, зможе отримати одну тисячу гривень. Швидко і зручно, тобто через додаток “Дія”. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал або фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр. Або купити квитки для мандрівок всередині країни, на внутрішні авіа та залізничні перевезення”, – розповів Зеленський.

І хоч в ОП вже проголосили про ВЕЛИКУ перемогу у боротьбі з вакцинацією, однак крім гучної заяви більш точної інформації про механізм отримання коштів наразі немає.

“Єдине, що це не будуть живі гроші. Це буде якийсь сертифікат або депозит, або ваучер, або щось таке. Тобто його не можна буде витратити на горілку і цигарки. Буде перелік послуг і товарів, на які можна буде витратити цю тисячу гривень. Це послуги й товари зі сфери культури: квитки, театр, кіно, концерти, книжки, подорожі, музеї та інше… Там буде більший перелік послуг, але концептуально – це послуги і бізнеси, які постраждали від карантинних обмежень”, – розповів прессекретар президента Сергій Никифоров.

Щодо термінів, за які цей процес буде розроблено та втілено, прес-секретар президента порадив орієнтуватися на вчорашнє відеозвернення глави держави та зауважив, що “це поки що вся наявна інформація”.

“Зрозуміло, що механізм якось буде відрізнятися, як саме – поки не можу сказати, для тих, у кого є “Дія” і у кого немає “Дії”, але це зараз ще проробляється”, – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові близько 2 тисяч комунальників можуть відсторонити від роботи.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я