Пішов на іспит і зник на 8 місяців: поліція розшукала студента на заробітках в іншій області

Хлопець пішов на іспит до вишу і більше його ніхто не бачив. Миколаївські правоохоронці розшукали на Херсонщині хлопця, який зник вісім місяців тому. 

Про це повідомили у прес-службі поліції Миколаївської області.

В червні 2021 року поліція повідомила про розшук 18-річного Дмитра Шаламая. Хлопець, який тоді навчався у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили, вийшов із гуртожитку на вулиці Крилова в Миколаєві, щоб скласти іспити. Утім в університеті він так і не з’явився, згодом про зникнення молодика до поліції заявила його матір.

Упродовж восьми місяців поліція встановлювала зв’язки хлопця та місця можливого його перебування. Очікували, що він може бути на Вінниччині, звідки родом, або на Херсонщині. 

Оперативники знайшли його у Голій Пристані, де хлопець за власним бажанням працював сезонним робітником. З ним усе гаразд, нині він знаходиться з рідними“, – йдеться в повідомленні.

Хлопець розповів правоохоронцям, що не мав бажання спілкуватись із рідними, а мобільний телефон у нього викрали. Молодика передали рідним, а викрадений телефон знайшли та повернули.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підпалив церкву та забрав пожертви вірян: поліція підозрює 16-річного хлопця зі Сновська.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я