Пішли по гриби і заблукали: поліцейські знайшли двох пенсіонерок

Новгород-Сіверські поліцейські розшукали двох пенсіонерок, мешканок Сумської області, що пішли по гриби та заблукали в лісі.

Як зазначили в пресслужбі поліції, то пенсіонерки із Шостки електропоїздом приїхали до с. Костобобрів Новгород-Сіверського району. Назбиравши грибів у лісі, вони вирішили повернутися до станції, однак заблукали. Після марних спроб відшукати дорогу самостійно, одна з жінок зателефонувала на «102» із закликом про допомогу.

На пошуки зниклих пенсіонерок був одразу піднятий по тривозі особовий склад Новгород-Сіверського районного відділу поліції.

Поліцейські спільно з працівниками Костобобрівського лісництва ретельно прочісували ліс. Поліцейські періодично вмикали звукові сирени службового автомобіля та, коли мобільний телефон жінки з’являвся у мережі, підтримували з нею зв’язок. Такі дії дали змогу знайти пенсіонерок серед лісу. Вони були на відстані більше п’яти кілометрів від залізничної станції, до якої тримали шлях.

«Вкотре закликаємо громадян збирати гриби безпечно та користуватися в лісі компасом, помічати на місцевості якісь орієнтири, що допоможуть знайти дорогу назад. Також варто мати при собі мобільний телефон, аби в разі потреби вийти на зв’язок з поліцією, рятувальниками чи родичами. Бережіть себе!», – говорять в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Альтанка за 300 тисяч: лісника з Чернігівщини підозрюють у розтраті коштів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я