Підозрюється в корупції: у Чернігові відбувся суд у справі проти керівника психоневрологічної лікарні [ВІДЕО]

18 лютого у Новозаводському районному суді Чернігова відбувся розгляд справи в рамках якої у корупційних діях підозрюється генеральний директор Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Володимир Ященко.

Що ж стосується ймовірних корупційних дій з боку керівника лікарні, то мова йде про недостовірне декларування. Відтак у своїх деклараціях Володимир Ященко неправильно вказав форму власності над будинком, що знаходиться в селі Количівка неподалік від Чернігова.

“Виходить, що з 2014 року у нас був договір дарування, а у нас в декларації з 2016 року до 2019 ми зазначали користування, а не власність… А чому тоді у мене запитання до Ященка, мені цікаво. Чому із 2016 по 2020 року статус будинку не мінявся?“, – суддя Світлана Ченцова.

Як з’ясувалось в ході сьогоднішнього засідання, то ще у 2014 році будинок площею 223 квадратних метра Володимир Ященко отримав у дарування від свого сина. Однак у фінансовій відомості дана нерухомість була вказана не як власність пана Володимира, а як об’єкт користування, який знаходить у власності інших осіб, тобто Ященка молодшого. 

Сам фігурант справи на прохання судді пояснити, як скільки років можна не знати і, відповідно, неправильно декларувати той факт, що Володимир Ященко сам є власником будинку, яким користується, відповів, що не знав, що договір дарування автоматично означає власність людини над об’єктом нерухомості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Медведчука Оксана Марченко втекла з України в Білорусь [ВІДЕО злили в мережу].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я