Пасажирський транспорт в Чернігівській області буде працювати попри обмеження “червоної” зони

Попри встановлену «червону» зону карантину, пасажирський транспорт на Чернігівщині буде працювати. Про це повідомила голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

«Міжміське автобусне сполучення працюватиме, але з відповідними протиепідемічними заходами: з дотриманням маскового режиму та з обмеженнями за кількістю пасажирів», – сказала голова ЧОДА.

Нагадаємо, від сьогодні Чернігівщина у «червоній» карантинній зоні Рішення про введення карантинних обмежень “червоної” зони прийняла державна комісія ТЕБ та НС.

У зв’язку з цим по всій територій області діють обмеження дотримання яких контролює Національна поліція, Держпродспоживслужба та органи місцевого самоврядування.

Починаючи з 00:00 годин понеділка, 29 березня, заборонена діяльність непродовольчих ринків, прийом відвідувачів закладами громадського харчування та культури, проведення масових, спортивних та інших заходів, відвідування спортзалів, фітнес-клубів, басейнів. Також діти 5-11 класів переходять на дистанційну форму навчання.

Карантин триватиме поки відповідні показники не будуть на рівні “помаранчевої” зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все-таки в “червоній”: від завтра в області діятимуть нові обмеження.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я