Опозиційні нардепи ніяк не заспокояться: в КСУ знову розглядатимуть питання щодо законності призначення Шкарлета

Конституційний Суд України цього тижня, згідно із порядком денним, розгляне питання щодо відкриття конституційного провадження у справі про призначення Міністром освіти і науки Сергія Шкарлета.

Про це УНН повідомляє з посиланням на порядок денний КСУ та інформацію представника Верховної Ради у Конституційному Суді, народного депутата Ольги Совгирі.

За словами депутатки, до КСУ надійшло конституційне подання 46 народних депутатів, зокрема від фракцій «Голос» і «Європейська Солідарність», а також декількох позафракційних депутатів, в якому оскаржено конституційність постанови Верховної Ради про призначення Сергія Шкарлета Міністром освіти і науки України.

Раніше колегія у складі трьох суддів Конституційного Суду вже відмовила у відкритті провадження у цій справі. Та вочевидь, група опозиційних народних депутатів все ж не може заспокоїтись через призначення Міністром освіти і науки України саме Сергія Шкарлета та всіляко намагається добитися його відставки.

Довідково: Сергій Миколайович Шкарлет — міністр освіти та науки України з грудня 2020 року, український економіст, професор, доктор економічних наук. Обіймав посади ректора Чернігівського технологічного університету (2010—2020), заступника міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції та тимчасового виконувача обов’язків міністра освіти і науки України (червень — грудень 2020 року).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Урядові скандали: трьох міністрів вже цього четверга відправлять у відставку. Хто займе їх місця.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я