Новорічна кампанія «Найкращий подарунок — бути разом» і лімітована серія Stella Artois

Новорічні свята — це час подарунків і зустрічей із близькими. Це особливий час для Stella Artois.

Місцева пивоварня бельгійського містечка Левен зробила його мешканцям подарунок до Різдва — новий сорт пива. Його названо на честь різдвяної зірки, яка вказала волхвам шлях до Вифлеєму. Адже Stella означає латинською «зірка». До того ж, бельгійці одержали ще один цінний подарунок — час, проведений разом за бокалом світлого лагера.

Відтоді Stella Artois завоювала популярність у всьому світі. Пиво почало асоціюватися з напоєм для святкування Різдва й Нового року. І щороку на лімітованій серії Stella Artois запалюється зірка як знак вірності традиціям пивоваріння, які передаються майстрами Stella Artois з покоління в покоління. 

Лімітовану різдвяну серію для українців представлено в білій жестяній банці у традиційному святковому дизайні, що був розроблений локально українською командою.

Цього року ми зі Stella Artois запустили кампанію «Найкращий подарунок — бути разом» на телебаченні і в мережі Інтернет.

Stella Artois щороку вітає українців із різдвяними святами й нагадує про вічні цінності — мир, злагоду й турботу один про одного. У ці дні нам всім треба трохи більше тепла й уваги, душевних розмов у родинному колі. Stella Artois допомагає об’єднати людей і створити особливу дружню святкову атмосферу.

«На Новий рік ми всі формулюємо нові мрії, цілі, плани та бажання. Ми сподіваємось і віримо у краще та прагнемо узяти з собою все добре, що було з нами у цьому році. Пандемія дала нам сильніше відчути, що найцінніше — це тепло, душевність та любов, які ми даруємо найближчим людям. Тож хай усі мрії будуть для нас досяжними, а ми щасливими поряд із близькими нам людьми», — Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Ukraine.

Бажаємо вам ще більше радісних моментів у Новому році!

*Імідж

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я