Ніжинському телебаченню анулювали ліцензію на мовлення

Ніжинському телебаченню анулювали ліцензію на мовлення. Про це, на своїй сторінці у Фейсбук, повідомила представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко.

За її словами, сьогодні, 25 березня, Рішенням Національної ради відповідно до заяви телерадіоорганізації анульовано ліцензію на мовлення ДКП ТРК Ніжинське Телебачення.

Ірина Сенченко

“Сказати відверто, писати цей пост дається дуже важко. Адже, майже п’ять років ми разом з керівництвом телеканалу відстоювали та боролися за телебачення в Ніжині. Питання “НТБ” не один раз було ключовою темою на нарадах в ОДА, зустрічах, семінарах… Нагадаю, що телеканал “Ніжинське телебачення” (логотип “НТБ”)- був єдиним місцевим телемовником в області, який не мав “цифрової” ліцензії, та здійснював аналогове ефірне телевізійне мовлення. В 2012 році ТРО за результатами конкурсу отримали ліцензію на цифру, однак вже за рік відмовилися від неї через брак фінансування”, – зазначила Ірина Сенченко.

Варто зауважити, що ще 4 червня через значну заборгованість минулого року телеканал було відключено від телекомунікаційних послуг Чернігівською філією КРРТ. Увесь цей час велись переговори аби зберегти мовника в Ніжині. І якщо борги міській владі вдалося погасити, то подальша доля підприємства постала під загрозою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер останній житель: на Чернігівщині зникло ще одне село.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я