Навіщо у Чернігові на вулиці Шевченка спиляли 29 дерев, більшість з яких була у задовільному стані?

На вулиці Шевченка у Чернігові під час реконструкції тротуарів спиляли 29 дерев. З них 19 були у задовільному стані, решта — аварійні. 

Фото: natalya.zaitseva.

Про це Суспільному повідомила головний спеціаліст відділу благоустрою управління ЖКГ Катерина Єдомаха.

«За здорові дерева КП «АТП 2528» вже виплатили у міський бюджет відновну вартість у сумі 317 тисяч гривень. В подальшому ці гроші використають на закупку дерев», — каже Катерина Єдомаха.

За її словами, дозвіл на видалення дерев підряднику — комунальному підприємству «АТП 2528», надало Управління ЖКГ. А вже «АТП 2528» найняло КП «Зеленбуд» для знесення дерев. Вони створювали перешкоди для ремонту тротуару та облаштування велодоріжки.

Фото: пресслужба ЧМР.

Як пояснив Суспільному головний інженер КП «Зеленбуд» Олександр Москаленко, всім деревам, які довелося видалити, а це тополі, каштани, ясени та клени, було вже багато десятків років. Зокрема, каштанам більше 45 років, тополям більше 60, ясеням — 45, а кленам більше 20.

Також Олександр Москаленко розповів, що вже у жовтні на вулиці Шевченка на ділянці від вулиці Міхнюка до вулиці Молодчого, планують висадити 54 дерева: 39 кленів гостролистих Crimson Sentry і 16 іспанських платанів з обхватом стовбура 20-25 см. Висота дерев 3-5 метрів, вік 7-9 років.

«Вартість нових дерев разом із роботою варіюється від 7 до 12 тисяч гривень», — сказав головний інженер КП «Зеленбуд».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові збудували перший в країні храм з ліфтом [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я