На трасі Київ-Чернігів знову розпочались ремонтні роботи

На трасі М01, по правому проїзду поблизу повороту до села Лемеші, підрядник укладає асфальтобетонне покриття. Про це повідомляє САД у Чернігівській області.

default

Це продовження робіт з оновлення “київської” траси, яке було розпочато минулого року. У лютому 2021р. підрядник приступив до демонтажних робіт на “козелецькій” транспортній розв’язці, що поєднує дороги М-01 та Т-25-35. У березні приступив до робіт з асфальтобетоном.

У рамках реалізації проєкту з капітального ремонту на трасі М-01 буде відновлено та посилено дорожнє покриття, відремонтовано існуючі шляхопроводи, встановлено нові дорожні знаки, нанесено сучасну горизонтальну розмітку, влаштовано зовнішнє освітлення.

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва, включаючи об’їзну Броварів, до Кіптів (транспортна розв’язка доріг М-01 та М-02). В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано 37 км дороги М-01.

Нагадаємо, у минулому році роботи з капітального ремонту були розпочаті на двох ділянках на території Чернігівської області:

–  між Кіптями та Лемешами (км 89 – 95);

–  на межі областей (км 63 – 67).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рух через залізничний переїзд поблизу Бобровиці буде перекрито на кілька днів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я