На трасі Київ-Чернігів вкрали освітлення для пішохідних переходів

На трасі Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Чернігова до Ріпок, де розміщені точки дорожнього освітлення на сонячних батареях, вкрали автономне освітлення пішохідних переходів.

Також в Службі автомобільних доріг повідомили, що вкрали і акумулятори та контролери системи освітлення на пішохідному переході поблизу повороту на с. Роїще. 

А на пішохідних переходах поблизу с. Пекурівка та с. Рябці були виявлені пошкодження, які свідчать про намагання вкрасти обладнання. Зігнуті штирі антивандального захисту, але обладнання на місці.  

Судячи з характеру пошкоджень, припускаємо, що крадії використовували спеціальну техніку. Ймовірно, вишку. Оскільки висота опор автономного освітлення майже вісім метрів“, – зазначають у пресслужбі САД.

Нагадаємо, раніше 26 серпня були виявлені випадки крадіжок обладнання для автономного освітлення пішохідних переходів на трасах Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка та Р-56 Чернігів – Пакуль – КПП “Славутич” – Чорнобиль. 

Зловмисники обчистили два переходи на 11-му кілометрі траси Н-28 поблизу поворотів на села Клочків та Черниш. Вкрали три сонячні панелі, акумуляторні батареї на чотирьох опорах, чотири контролери, два світлофори, чотири світильника з кронштейнами, зрізали кабель живлення. Пошкодили два світлофори та антивандальні “їжаки”.

На 14-му кілометрі дороги Р-56 поблизу з’їзду до с. Зайці вкрали чотири акамуляторні батареї, два контролери. Пошкодили антивандальні “їжаки”.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області навила відповідне звернення до правоохоронних органів.

За попередніми підрахунками, аби замовити та встановити нові аналогічні елементи системи освітлення на двох переходах на трасі Н-28 Чернігів – Сеньківка, необхідно не менше 80 тисяч гривень. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на ринку зґвалтували 13-річну дівчинку.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я