Військова, яка напередодні вакцинувалася від COVID, раптово померла

У селищі Чорноморське Одеської області 23-го березня знайшли мертвою військовослужбовицю, якій 21-го березня зробили щеплення від COVID-19. Про це повідомили в Командуванні медичних сил ЗСУ.

Там зазначили, що “поза межами частини та і в позаслужбовий час” військова раптово втратила свідомість. Медики, які прибули на місце виклику, не змогли реанімувати жінку. У Командуванні медсил запевнили, що незабаром військовослужбовиця планувала вирушити в зону ООС, а тому 21-го березня отримала щеплення від коронавірусу. Її вакцинувала мобільна бригада департаменту охорони здоров’я ОДА.

“Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23-го березня скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу – вона страждала на гіпертонічну хворобу”, – зазначили в ЗСУ.

У Міністерстві охорони здоров’я України зазначили, що за попередньою інформацією Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, смерть сталася внаслідок гострих розладів кровообігу. Жінка мала хронічні серцево-судинні захворювання та інші супутні хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Covid-19 на Чернігівщині: 5 летальних випадків, 28 людей захворіли, 82 пацієнти одужали.

“Протипоказань до введення вакцини, а саме алергії до будь-якого з компонентів препарату, в жінки не було. В той же день з того ж флакону вакцини було щеплено ще 9 осіб. Несприятливих подій після імунізації в інших пацієнтів не зареєстровано”, – повідомили у МОЗі.

Та вже сьогодні, 24 березня, в результаті проведеної судмедекспертизи було встановлено, що причина смерті військовослужбовиці – гостра серцево-судинна недостатність. Також у неї встановлено атеросклеротичний кардіосклероз. Про це Міністерству охорони здоров’я (МОЗ) повідомили одеські лікарі, які робили розтин померлої.

На сторінці “Жіночий ветеранський рух” у Фейсбук було опубліковане ім’я та прізвище жінки. Нарожна Інна Юріївна 16.12.1977 р.н., старший солдат, проходила службу за контрактом у в/ч А 3880, бухгалтер. Також там зазначили, що національна поліція України та ЗС України проводять розслідування причини смерті військовослужбовця.

Інна Нарожна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Талалаївці хлопець ножем порізав продавчиню за тисячу гривень: поліція знайшла зловмисника вже в лісі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я