На Менщині молодші класи також навчатимуть дистанційно: батьки проти

Усі школярі Менської територіальної громади навчатимуться дистанційно. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, з 29 березня Чернігівська область увійшла до “червоної” зони карантину. Згідно з обмеженнями, які мають діяти в “червоній” зоні учні 5-11 класів мають навчатися дистанційно, а молодша школа може продовжувати навчатися стаціонарно.

В свою чергу, як повідомляє Чеline, частина батьків учнів молодших класів виступили проти такого рішення. Вони написали колективне звернення з вимогою поновити навчання в школах для учнів 1-4 класів.

«Оскільки ми, батьки, по-перше, не можемо залишати 6-7 річних дітей дома самих, по-друге, діти не можуть самі підключатися до онлайн-конференції, і по-третє, всі батьки працюють, а відсутність на роботі ніяк не оплачується роботодавцем, та і самі дорослі розуміють, що без грошей ну ніяк не прожити»,- зазначається у зверненні.

У відповідь на звернення батьків учнів початкової ланки міський голова Мени ініціював позачергове засідання комісії ТЕБ і НС з метою відреагувати на їхню пропозицію дозволити навчальний процес у закладах загальної середньої освіти і закликав прийняти виважене рішення. Однак голоси членів комісії розділилися і як наслідок – попередні рішення залишилися дійсними. Таким чином, усі школярі і молодших і старших класів громади до 9 квітня здобуватимуть освіту дистанційно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща міняє правила в’їзду: карантин для українців тепер обов’язковий.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я