“Ваш мер багато говорить”: Атрошенко прокоментував нові обшуки в Чернігові

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків на комунальних та приватних підприємствах міста.

Владислав Атрошенко прокоментував нову хвилю обшуків на комунальних та приватних підприємствах міста. Фото: пресслужба ЧМР.

Як йдеться у дописі на його сторінці у Фейсбук, то за місяць відбулося 55 обшуків. Атрошенко зазначив, що для порівняння, за останні шість років, обшуків було всього 11.

“У ЧЕРНІГОВІ ЧУДОВІ ПАРКИ І ДОРОГИ, АЛЕ ВАШ МЕР БАГАТО ГОВОРИТЬ” (С) Ця фраза звучить від “масок-шоу” під час кожного обшуку на комунальних підприємствах Чернігова. Ця фраза пояснює весь абсурд, який відбувається останнім часом по відношенню до міста та містян.

Так. Говорю. Говорю, що комусь муляє, що Черніговом керує незалежний мер, обраний людьми. Що Атрошенко виконує зобов’язання перед виборцями, а не “обязи” перед ОПУ. Говорю про несправедливий розподіл бюджетних коштів між регіонами. Прямо кажу, що у рідному президенту регіоні міста з державних фондів отримують мільярди, а нерідний Чернігів отримує нуль. Заявляю, що влада перекладає відповідальність за вирішення проблем з тарифами на місцеве самоврядування. Що страждають і бюджети громад, і люди”, – йдеться у повідомленні.

Також Атрошенко заявив про спроби усунути його від виборчого процесу на 206-у окрузі.

“Слуги” вже готують на округ свого “парашутиста”. Слухняного, “на 100% свою людину”. За ці слова і отримав 55 обшуків. І думаю, це ще не кінець. Вони вдаються до політичного переслідування того, хто не мовчить про непрофесійні дії центральної влади та про згортання децентралізації”, – підсумував Атрошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Іванов та Олена Стрілець відмовилися коментувати обшуки ДБР.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я