Масове знеструмлення: окупанти вдарили по енергооб’єкту на Чернігівщині

У ніч на 14 травня під час масованої атаки російських військ під удар потрапив енергетичний об’єкт на Чернігівщині. Про це повідомили в обленерго.

Через атаку без електропостачання залишилися понад 31 тисяча абонентів.

Енергетики повідомляють: ремонтні бригади розпочнуть відновлення мережі одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація.

Загалом цієї ночі росіяни запустили по Україні понад 700 дронів і ракет. Однією з головних цілей атаки став Київ.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я