У ніч на 14 травня під час масованої атаки російських військ під удар потрапив енергетичний об’єкт на Чернігівщині. Про це повідомили в обленерго.
Через атаку без електропостачання залишилися понад 31 тисяча абонентів.
Енергетики повідомляють: ремонтні бригади розпочнуть відновлення мережі одразу, щойно це дозволить безпекова ситуація.
Загалом цієї ночі росіяни запустили по Україні понад 700 дронів і ракет. Однією з головних цілей атаки став Київ.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


