Як у Наполеона: Леонід Яковишин показав власний мавзолей за 3 мільйони доларів [ФОТО]

Мармур, вітражі та золото. Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин у програмі «Кадри» на Суспільному показав та розповів про свій мавзолей.

Фото Суспільне Чернігів

«Мавзолей буде відкритий кожен день, з 10-ти до 17-тої години, крім вихідних. Це коли я вже буду в раю», – розповів він.

Як каже Леонід Яковишин, бальзамувати його не будуть.

Нині будівництво мавзолею вже на фінальному етапі. За основу взяв мавзолей Наполеона. За словами Леоніда Яковишина, всередині копії вітражів з німецького храму, якому 600 років.

«Проект мавзолею повністю моя задумка», – каже Леонід Яковишин.

Нагадаємо, в попередніх інтерв’ю Леонід Яковишин говорив, що будівництво мавзолею обійшлося йому в 3 мільйони доларів. Окрім всього іншого, там 4 його позолочені скульптури – у 20 років, 40, 60 та 80 років.

В інтерв’ю «Латифундисту», Леонід Яковишин сказав, що на будівництво пішло 10 років, залишилось благоустрій зробити. Саркофаг коштує 150 тисяч доларів, важить 23 тонни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Укрзалізниці діряве вікно вагона “відремонтували” сміттям. Пасажири шоковані.

1 коментар

  1. Это ж надо…??? редкостный идиот!!!! лучше бы построил производство какое-то… или купил на фронт ребятам оружие… как же надо себя любить?????? мажоры совсем а**ели!!! скоро рабы будут пирамиды для их строить. Автор статьи лучше бы на писал про достижения наших предприятий, а не про самолюбие местных царьков

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я