Куди поділись депутати? Хто і чому не з’явився на позачергову сесію Чернігівської облради

Ситуація в країні є контрольованою та посилювати свою обороноздатність все ж потрібно. Тож сьогодні, 15 січня, в Чернігівській обласній раді депутати зібрались на позачергову сесію аби розглянути лише одне, але нагальне питання – про виділення додаткових коштів на організацію територіальної оборони нашої області.

До речі, раніше ми готували матеріал про процес розгортання сил територіальної оборони в області. Його ви можете переглянути тут.

Однак поки розгортають частини ТрО, а українці вступають до їх лав, є й ті, хто на тлі інформації про дати та час вторгнення Росії вже накивали п’ятами. Зокрема, мова йде про народних депутатів, які вилетіли з країни та не з’явились у Верховній Раді.

На позачерговому засіданні обласної ж ради також були присутні не всі. З 64 депутатів восьмого скликання прибуло 47. Цікаво де вони? Невже як і народні депутати покинули Україну? Чи враховуючи ситуацію з коронавірусом знаходяться на лікарняному? Ми вирішили зв’язатися з ними аби з’ясувати причину їхньої відсутності.

Та спочатку перелічимо – хто ж не з’явився на позачергову сесію:

Базалінський Ігор «ОПЗЖ»

Гайдай Сергій «Рідний дім»

Запорощук Валентин «Батьківщина»

Козик Олександр «ЄС»

Колоша Валерій «Наш край»

Копиця Наталія «Наш край»

Кузьменко Олександр «Радикальна партія»

Куц Ярослав «Рідний дім»

Лічман Віталій «Наш край»

Пащенко Сергій «Батьківщина»

Ревко Олег «ОПЗЖ»

Романенко Ігор «Наш край»

Рустамов Руслан «За майбутнє»

Солорева Віта «Батьківщина»

Сторубльов Ярослав «Батьківщина»

Шаповаленко Неоніла «Радикальна партія»

Шимко Микола «Радикальна партія»

Кількість відсутніх по фракціям:

«ЄС» – 1

«За майбутнє» – 1

«ОПЗЖ» – 2 

«Рідний дім» -2 

«Радикальна партія» – 3 

«Батьківщина» – 4 

«Наш край» – 4 

Представник «ОПЗЖ» Ігор Базалінський на питання “Чому був відсутній на сесії?” відповів, що поїхав з міста в особистих справах: 

Ігор Базалінський

“Депутати обласної ради з України не виїжджають, а я займаюсь своїми особистими справами, тому на даний момент знаходжусь не в місті”.

Представник “Європейської Солідарності” в облраді Олександр Козак в коментарі ПіК зазначив, що знаходиться на лікарняному. 

Олександр Козак

“Я знаходжусь в Прилуках, справа в тому, що я прихворів і знав, що там буде кворум. З головою фракції, Мисником, я зв’язався і переговорив, що краще не буду нікого заражати, але я в Прилуках. Нікуди від’їжджати не збираюсь. Навпаки тут займаємось теробороною, а паніки у нас в Прилуках немає, ми до всього готові”.

Кузьменко Олександр з “Радикальної партії” також не з’явився на позачергову сесію через хворобу. Аналогічна причина і у Наталії Копиці, що представляє “Наш край”.

Решта ж депутатів зі списку не відповіли на дзвінки або були поза зоною досяжності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слугам народу” заборонили залишати Україну – нардеп.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я