Кріпацтво у 21 столітті: фермер добу тримав різноробочого у металевій сушарці без води та їжі. Крик чоловіка почули перехожі [ВІДЕО]

Майже добу 43-річний заручник без їжі та води у спеку просидів у металевій сушарці для фруктів, яка знаходилась всередині зерносховища, зовні засипана зерном. Таким чином його роботодавець покарав свого працівника за погано виконану роботу.

Це сталося у с. Вербівка Погребищенської територіальної громади, що на Вінничині, повідомляють у пресслужбі Національної поліції.

Прохання чоловіка про допомогу, яке лунало з зачиненого зерносховища, почула місцева жителька і повідомила в поліцію.

За словами т.в.о. начальника відділу поліції N4 Вінницького районного управління поліції Олександра Степанкова, поліцейські звільнили заручника, розчистивши лопатами від зерна прохід до дверей металевого бункера, всередині якого  знаходилась сушарня.

Позбавлений волі чоловік міг там лише сидіти, через те, що приміщення було заповнене металевими полицями для сушіння фруктів. Він знемагав від спеки, без води та їжі у виснажливих умовах.

Потерпілий пояснив поліції, що його незаконно позбавив волі фермер, в якого він неофіційно працював різноробочим. Підприємець у такий спосіб вирішив покарати робітника, який неналежно, на його думку, відремонтував трактор. Жодних коштів за виконання різного роду робіт на фермерському господарстві він не отримав.

9 серпня чоловіку оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.146 Кримінального кодексу України. За такий злочин передбачено покарання – до п’яти років ув’язнення. Слідство готує клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сімейна розправа: у Чернігові син забив батька до смерті, а батько зарізав сина.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я