Корюківський гімназист Роман Жменьковський став чемпіоном України у дванадцять років

У середу, 3 березня, 12-річного Романа Жменьковського у Корюківці зустрічали як переможця: директор ДЮСШ – з тортом, батьки – з повітряними кульками. Не щодня школярі-спортсмени стають чемпіонами України.

Семикласник Роман посів 1 місце в чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства. Дистанції в 60 і 200 метрів він здолав найкраще серед тридцяти інших спортсменів. 

Сам Роман, спокійний і стриманий за характером, так само легко поставився і до своєї перемоги. Перше, про що подумав 3 березня на легкоатлетичному манежі у Києві після оголошення результатів: «Зараз почнуть телефонувати». Так і було. Спочатку мама, тато, потім бабусі, дідусі. Всі хотіли розділити радість зі своїм спортсменом.

Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, Київ, березень 2021 року
Рома з батьками 

Мама зазначає, що здібності сина у 2 класі розгледіла директор ДЮСШ Тетяна Тищенко, яка викладала у нього фізкультуру. Вона помітила, що у Роми не лише добре виходить бігати – йому це подобається. І запропонувала займатися легкою атлетикою у спортивній школі. Мама хлопця тоді одразу погодилася, адже їй було важливо, що син більше часу проводитиме на свіжому повітрі, а не в гаджетах. Каже, з перших днів знайомства з тренером зрозуміла, що вони з Романом знайдуть спільну мову, у них особливий зв’язок, коли викладач розуміє свого вихованця і навпаки.

У чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства брали участь команди з усіх областей України. До складу команди з Чернігівщини, окрім Романа Жменьковського, потрапив також його однокласник, гімназист Артем Чубара, шестикласниці Єлизавета Мірошниченко (перша школа) та Софія Мірошниченко (четверта школа).

Корюківські учасники чемпіонату: Роман Жменьковський, Софія Мірошниченко, Артем Чубара, Єлизавета Мірошниченко
Корюківські учасники чемпіонату: Роман Жменьковський, Софія Мірошниченко, Артем Чубара, Єлизавета Мірошниченко

Гарно виступив Артем, посів 7 місце з-поміж тридцяти учасників своєї вікової категорії. Тренер задоволений результатом вихованця, який займається ще тільки декілька місяців. Дівчата теж показали непогані результати. З понад сорока учасників свого віку Ліза виборола 22 місце, Софія – 23-тє. Андрій Олександрович вважає, що їхні перемоги ще обов’язково попереду.

Джерело: Сусіди City.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я