Книга про одностатеві стосунки залишиться в чернігівських бібліотеках: депутати провалили голосування

Комікс-казка “Принцеса + принцеса. Довго і щасливо” авторки Кейті О’Нілл, яка пропагує одностатеві відносини, залишиться у відкритому доступі у чернігівських бібліотеках.

Сьогодні, 27 травня, депутати Чернігівської міської ради мали проголосувати за вилучення цієї книги з міської бібліотечної мережі, однак питання навіть не змогли включити до порядку денного. За внесення двох питань на цю тему проголосували лише 16 і 18 депутатів, тож рішення не пройшло.

Нагадаємо, у січні 2021 року Міністерство культури закупило 1240 книг за 666 тисяч гривень для дитячих бібліотек. У соцмережах зразу ж розгорівся скандал щодо цієї книги. Частина користувачів звинуватила авторку та, зокрема, Міністерство культури в пропагуванні одностатевих, а саме лесбійських відносин. Решта ж людей закликали до толерантності та наголошували на необхідності такої книги у наших бібліотеках.

Приводом для вилучення книги у Чернігові стало обурення частини містян, які не сприймають «нестандартне» спрямування видання. Зокрема те, що в описі зазначено, що воно має допомогти зламати стереотипні уявлення про взаємовідносини між людьми. За змістом, принцеси, Аміра та Сейді, спільно долають заздрісну чарівницю і починають жити разом у шлюбі.

Книга видана українською ще 2019 року. З усіх творів авторки вона стала найбільш скандальною в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на Валу побудують ще три фонтани [ФОТО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я