Кличко замість РНБО поїхав на Чернігівщину

Сьогодні, 20 серпня, міського голову Києва Віталія Кличка було запрошено на засідання Ради Національної безпеки та оборони України, однак очільник столиці поїхав до Чернігівської області.

Про запрошення на своїй сторінці у Фейсбук написав сам Кличко:

«Друзі! Мені зателефонували з Офісу Президента і запросили на сьогоднішнє засідання РНБО. За дві з половиною години до його початку. На жаль, фізично не зможу бути присутнім. Бо, після перевірки робіт на Подільсько-Воскресенському мостовому переході, вже поїхав в робочу поїздку в справах Асоціації міст України на Чернігівщину».

Як повідомляє Громадське, президент Зеленський хоче заслухати звіт Кличка щодо стану питної води у Києві та ситуації зі станціями аерації. Повідомляється, що через відмову Кличка на засідання замість нього має прийти заступник — Микола Поворозник.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі виданню “Українська правда” сказав, що Віталію Кличку час вертатись до реальності.

Отакої. Пан Кличко, іронічно скажу, надзвичайно креативний і сміливий. Так чи інакше, в черговий раз бачити коментарі Кличка про “перевірку робіт” на Подільському мосту надзвичайно смішно. Як і будь-які інші його коментарі, що стосуються роботи міського господарства. Що він там може перевіряти? Скільки грошей “вивели” сьогодні під прикриттям цього епохального проекту? Ну а відмовка про поїздку до Чернігівської області заради дрібного піар завдання – це тільки доказ того, наскільки міська влада в Києві далека від реальності.

По-перше, дві з половиною години, які є у Кличка до початку РНБО, це більш ніж достатньо, щоб повернутися до Києва з Чернігівської області.

По-друге, глава Київської міської державної адміністрації і так мав бути сьогодні в Києві, де будівельні рейдери розгромили черговий об’єкт історичної спадщини. Це було абсолютно незаконно, ще й киян побили, які намагалися зупинити руйнування цього пам’ятника. Невже Кличко і про це не знає? Напевно знає. Боїться посваритися з кимось в своєму оточенні, хто курує подібні мафіозні речі? Або просто не знає, як вирішувати такі проблеми? У будь-якому випадку, Кличку пора повертатися – перш за все, в реальність. Піар і злодійство – це точно не ті речі, якими повинен займатися глава Київської міської державної адміністрації як одного з органів виконавчої влади”.

Запрошення Кличка на засідання РНБО відбулося на тлі обшуків та підозр в управліннях Київської міської державної адміністрації, які почалися ще навесні 2021 року. Сам же Кличко раніше назвав такі дії тиском на місцеву владу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні флагшток, установлений до Дня Незалежності, упав на Lexus чиновника, відповідального за будівництво і підряди.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я