Кіптівська громада — успішний приклад децентралізації

Невелике село Кіпті – потужний центр передової Кіптівської громади. Саме вона однією з перших почала свою трансформацію в рамках децентралізації. За короткий час ОТГ стала успішною та комфортною для своїх жителів. А неймовірний розвиток вона показала завдяки мудрому керівництву.

Володимир Кучма, який очолив громаду одразу після її створення, стверджує, що такі зміни стали можливі тільки завдяки виваженому плануванню подальших кроків та розумному розподілу бюджету громади.

За п‘ять років самостійного життя Кіптівської громади зроблено дійсно багато. Це і одна з перших сучасних амбулаторій в області, один з перших ЦНАПів серед північних регіонів України, сучасний будинок культури. А також тепломодернізація шкіл та садочків, ремонт доріг, будівництво церкви та безліч інших справ, які підвищили рівень життя в громаді.

Сьогодні Володимир Кучма йде на вибори із метою продовжити розвиток Кіптівської громади. Обрана стратегія вже зробила Кіптівську ОТГ однією з найбільш конкурентоздатних в області. І зараз важливо не збавляти темпи, об’єднавшись навколо команди професіоналів і господарників.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я