Insta Че: локації для крутих фото в Чернігові

Північна перлина України – стародавній Чернігів, який з року в рік завойовує любов все більшої кількості туристів. Також місто стало улюбленим як для професійних так і для фотографів любителів. Тут є що подивитися, де прогулятися та смачно попоїсти.

Ми побачили ідею такого собі гіду по Інстаграмним локаціям Чернігова у наших колег з Чернігів City та вирішили доповнити його своїми цікавими місцями для ваших соціальних мереж.

Фото: Андрей Литвак.

Сквер Богдана Хмельницького та П’ятницька церква

Було б дивно, якби у нашому місті легенд до списку кращих фотолокацій не потрапила жодна церква. Тим більше, що перед нею розташований такий розкішний оновлений сквер!

Гармати на Валу

Може хтось і назве фотографії на Валу на гарматах банальними, проте виглядають вони справді красиво і атмосферно.

В’їзд у Чернігів

В’їзд у Чернігів давно визнаний найкрасивішим серед обласних центрів України. А якщо поглянути в інший бік? Виїзд з міста від підніжжя Катерининської церкви виглядає чудовим фоном для фото!

Вечірнє місто, ділянки прикрашені вогниками

Вечірнє місто завжди надихає! А якщо його вулиці сяють вогнями та виблискують вітринами, класні фото виходять просто самі собою!

Вид з Болдиної гори на Вал

Автор: dmitriy.oleynik.fm

Мало яке місто може похвалитися такою кількістю пам’яток та такими видами, як Чернігів. Просто гріх не скористатися можливістю і не зробити вражаюче фото!

Бібліотека Короленка

Бібліотека імені В. Г.Короленка в Чернігові це не тільки скарбниця знань, а ще й атмосферне місце для фотосесій.

Ейфелева вежа поблизу Мегацентру

Автор: yura_samchyk

У рейтингу найбільш інстаграмних місць світу в 2019 році перше посіла Ейфелева вежа. Правда та, що в Парижі.

Ну, але наші реалії такі, що вільних подорожей світом ще доведеться почекати. А от фото на фоні копії відомої пам’ятки зробити можна вже зараз. Тим більше, що ввечері з підсвіткою вона виглядає просто «вогонь»!

Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм

Головна площа Чернігова – Красна площа

Фото: Andii Kazun.

Особливо гарні фото тут можна зробити на заході сонця, коли площу заливають помаранчево-рожеві кольори від останніх променів сонця.

Алея їжі

Автор: love.chernihiv

Так звана Алея їжі виникла в Чернігові нещодавно і якось спонтанно. Проте, фотографії на її тлі вже стали популярними в соцмережах.

Стародавній Вал

Вал – перше, що приходить в голову, коли плануєш прогулянку Черніговом. Хоч локація і загальновідома та розрекламована та тут можна влаштувати не одну фотосесії. Спасо-Преображенський собор, Чернігівський колегіум, будинок Мазепи, державний архів з його величезними колонами, а також неймовірної краси будівлі музей, всі ці архітектурні шедеври чудово виглядатимуть на ваших знімках.

Клумба у вигляді роялю біля музичної школи ім. Вільконського

Автор: love.chernihiv

Останнім часом чернігівців клумбами не здивуєш! Проте, квіти у роялі все ще привертають увагу. Чим не чарівна місцина для фотографії?

Мурал поблизу МакДональдсу

Цей мурал наскільки реалістичний, що йдучи повз зі сторони МакДональдсу, то можна подумати, що це продовження вулиці, але аж ніяк не стіна старого будинку.

Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

Це Садиба Глібова — пам’ятка історії та архітектури у Чернігові, зразок неоготичного стилю в якій знаходиться Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН. Цей будинок має цікаву історію та на фоні нього, впевнені, у вас вийдуть не менш цікаві фото.

Чернігівська міська школа мистецтв

Автор: love.chernihiv

Дуже класну локацію облаштували пару років тому перед Чернігівською міською школою мистецтв що біля Центрального парку культури та відпочинку. Ідеально для митців та творчих особистостей!

Клубок за будівлею Чернігівської обласної ради

Може ви й не станете героєм чергової чернігівської легенди, проте сфотографуватися з клубком легенд — одним з символів нашого міста — точно варто.

Скульптура Романтика в серці (Сквер Попудренка)

У такому місці, звісно, краще проводити парні фотосесії, проте…

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я