Хіт Go_A для Євробачення-2021 увірвався на 1 сходинку світового рейтингу Spotify

Український гурт Go_A та його вже вірусна пісня SHUM продовжує підкорювати світові чарти музичних додатків. Тепер їхній трек для Євробачення стоїть на 1 місці в рейтингу Spotify.

На міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2021 український етнофолк-гурт Go_A захопив не тільки європейську спільноту. Go_A продовжує доводити, що вони здобули світове визнання.

Цього разу гурт у своєму інстаграмі повідомив, що їхня вірусна пісня для Євробачення потрапила у рейтинг VIRAL-50 найбільш прослуховуваних композицій популярного інтернет-сервісу потокового аудіо Spotify. SHUM залетіла на 1 місце чарту!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наробили шуму: Україна вийшла у фінал Євробачення-2021.

У перші дні після того, як 22 травня відгримів конкурс у Роттердамі, SHUM займала 5 сходинку того самого рейтингу, але тепер змогла піднятися до найпершого місця. Водночас пісня гурту-переможця з Італії посіла 4 місце.

Пісня Go_A для Євробачення підкорює й чарти Spotify у різних країнах. Це – Італія, Австралія, Литва, Нідерланди, Бельгія, Ізраїль, Ісландія, Данія.

Нагадаємо, Україна посіла п’яте місце на “Євробаченні-2021”. Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення” відбувався у Роттердамі на арені Ahoy 22 травня. Переможець цього року – Італія, гурт “Måneskin” з піснею “Zitti E Buoni”.

Джерело: 24 Канал.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я