“Хімтекстильмаш” виставили на продаж: аукціон з приватизації відбудеться 31 березня

Фонд державного майна України оголосив проведення аукціону з приватизації 100-відсоткового пакету акцій АТ “Хімтекстильмаш”, який знаходиться в Чернігові за адресою вул. І. Мазепи, 110. 

Однією з основних цілей приватизації такого роду об’єктів є перетворення непродуктивних активів у продуктивні. Наразі в АТ «Хімтекстильмаш» збережені всі основні виробничі засоби – у разі залучення інвестицій товариство здатне швидко відновити виробничий потенціал. Товариство має серед своїх активів виробничі верстати в кількості 56 одиниць різних модифікацій та інше виробниче обладнання.

Основним предметом діяльності Товариства є:

1. Розробка, виготовлення, реалізація машин і обладнання для виробництва хімічних, природних та мінеральних ниток, волокон і волокнистих матеріалів виробничо-технічного і побутового призначення.

2. Розробка, виготовлення, реалізація продукції широкого вжитку, а також деталей, вузлів, запасних частин.

3. Розробка, виготовлення, реалізація машин і обладнання для харчової промисловості і переробки продукції агропромислового комплексу.

Загальна площа будівель і споруд Товариства складає 33,4 тис. квадратних метрів. Площа земельних ділянок дорівнює 7,9 га. Кількість працівників за штатним розписом станом на 01.01.2021 – 31 особа.

Згідно з умовами приватизації, новий власник повинен не скорочувати колектив протягом 6 місяців і сплатити наявні борги підприємства за період 5 найближчих років. Реєстрація на участь в аукціоні триває до 30 березня 2021 року.

Дата проведення аукціону: 31 березня 2021 року.

Стартова ціна об’єкта: 994 819 гривень.

Детальніше про АТ “Хімтекстильмаш” можна дізнатися за посиланням.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я