Гороскоп на 18 березня: що сьогодні чекає на знаки Зодіаку

Овен

Хоч для вас це не надто притаманно, але сьогодні ви будете ну дуже правильними, дотримуєтесь всіх правил та обумовленостей, поводитесь просто бездоганно, як на прийомі в англійської королеви.

Телець

Для вас нині характерні тривалі роздуми та зважування, ви ніби весь час вагаєтесь та осмислюєте якісь свої кроки та наслідки від них. І цей день ви присвячуєте не стільки роботі, скільки думкам та висновкам.

Близнюки

Ви тривалий час немов відсижувалися у окопах, ховалися від чогось чи когось, і нарешті зважилися на рішучі кроки, виходите наперед, бо вже немає куди відступати, та й ховатися вже немає сенсу.

Рак

Настрій буде якийсь піднесений та святковий, ви довго до цього готувалися і ось нарешті у вас є можливість зібратися разом із приємними вашому серцю людьми і поспілкуватися, обмінятися враженнями та позитивними емоціями.

Лев

Перед тим ривком, що ви замислили, саме час зібратися з думками, написати плани, зважити свій потенціал, і може навіть дещо почекати, як-то кажуть, посидіти «на доріжку», подумати про те, що ви не врахували.

Діва

Раптово може виникнути проблема з фінансуванням, і вам доводиться переконувати тих, від кого приходять гроші, що вони вам таки потрібні, і мало не вибивати ці кошти, які належать вам.

Терези

Хтось із ваших близьких потребуватиме підтримки, і не обов’язково фінансової, якась вчасна підказка, порада чи добре слово у дорогу цілком підійдуть. Втім, гроші теж не будуть зайвими.

Скорпіон

Ви можете несподівано для всіх втекти десь подалі і заховатися у собі. Бо вже набридло це життя напоказ, коли ви не можете усамітнитися і як слід осмислити усі процеси, що з вами відбуваються.

Стрілець

Маленькі перемоги слідують одна за одною, і весь день буде складатися із цих невеликих і переможних кроків, які приведуть вас до бажаних результатів. Вас ніби сьогодні хтось потроху підштовхує саме туди, куди вам потрібно.

Козеріг

Жодні виробничі процеси без вас не обійдуться, бо ви – просто незамінні, і як фахівець, і як натхненник, і як просто системна людина, що розкладає усе по полицях та додає ладу у загальний бардак.

Водолій

Збирайте сьогодні наради, конференції, збори та інші форми спільної роботи, де ви можете провести мозкові штурми, поділитися планами, обмінятися враженнями і спільно прийти до мети.

Риби

Цей досить милий та спокійний день краще провести у повному розслабленні, насолоджуючись прогулянками, якимись творчими заняттями і максимально присвячуючи час собі та тому, що вам подобається.

Джерело: AstroOboz.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я