Головну ялинку країни не запалять на День Св.Миколая. Чому порушили традицію?

Традиційно головну ялинку країни запалюють 19 грудня. Але цього року вперше за 8 років зелену красуню в центрі Києва, на Софійській площі, відкриють 18-го числа.

Причини, з яких було порушено традицію, організатори не називають. Про це повідомляє сайт “Сьогодні“.

Коли запалять ялинку в Києві 2022

Організатори розповіли журналістам, що головну ялинку країни в Києві запалять 18 грудня о 17:00. Тобто за день до свята Святого Миколая.

Чому перенесли дату відкриття ялинки на Софійській площі?

Організатори не розкрили причини перенесення дати запалювання ялинки.

Ми не знаємо причин перенесення дати. Робимо все, щоб новорічне містечко було готове до 18 грудня. Святкове запалення ялинки відбудеться в цей день, тоді ж відкриється все новорічне містечко на Софійській площі”, – повідомили вони.

Як прикрасять ялинку в Києві 2022

Головна ялинка країни буде прикрашена “золотими” і червоними іграшками, а на верхівку повісять різдвяну зірку. Цьогорічна тематика свята – народження Ісуса. Основу новорічного дерева прикрасять у вигляді традиційного вертепу.

Дерево висотою 31 м засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола. Навколо ялинки розташують розважальні локації: фотозони, дитячі іграшки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де будуть виступи та конкурси.

Скільки витратять на святкування на Софійській площі?

Бюджет святкування Нового 2022 року на Софійській площі в Києві становить понад 25 млн грн. Про це повідомила представниця організатора заходу Надія Тутенко під час прес-конференції у Київській міській держадміністрації, присвяченій презентації головних локацій святкування Нового року та Різдва у Києві.

Бюджет святкування на Софійській площі становить понад 25 млн грн. Цей бюджет ми формуємо за допомогою партнерів. І цього року отримали певні кошти від адміністрації міста“, – сказала вона.

Раніше в КМДА повідомляли, що головну ялинку країни на Софійській площі в Києві традиційно засвітять 19 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік Синього Водяного Тигра за китайським календарем: що принесе нам 2022-й.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я