Голос місцевого самоврядування має бути потужним! 7 липня – Національний З’їзд територіальних громад України

Голос місцевого самоврядування має бути потужним!

У середу, 07 липня, відбудеться Національний З’їзд територіальних громад України, який збере в одній залі, офлайн близько 700 учасників. Це – голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади,  представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

Спільно з ВАМИ ми забезпечимо діалог та консолідацію зусиль усіх зацікавлених сторін  щодо ефективної реалізації нового етапу реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в інтересах та задля мешканців територіальних громад.

В програмі Національного З’їзду мова піде про:

  1. Конституційне закріплення результатів реформи місцевого самоврядування, зміни до Закону про місцеве самоврядування в Україні, нову редакція Закону про службу в органах місцевого самоврядування.
  2. Підходи до розмежування повноважень між рівнями місцевого самоврядування та органами державної влади, ресурсне забезпечення повноважень (освіта, медицина, соціальний захист, цивільний захист та інше)
  3. Асоціації місцевого самоврядування як інструмент захисту інтересів місцевого самоврядування та представництва інтересів місцевого самоврядування в центральних органах влади (лобіювання). Формування єдиного голосу місцевого самоврядування.

Голос місцевого самоврядування має бути потужним! Доєднуйтеся, адже ми успішні – разом!

Подробиці проведення:

07 липня 2021, початок о 10:00, місто Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Конгрес Центр, зал «Спілберг», 5 поверх.

Листи-запрошення надіслано кожній громаді України на офіційну пошту.

З питань участі звертайтесь на електронну адресу office@hromady.org

Джерело: hromady.org.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я