Голод кадрів та дітей: чому навчально-виховний комплекс в Седневі залишився без продуктів харчування?

Декілька днів тому в мережі з’явилось відео, як без дотримання жодних санітарних норм до Седнівського НВК привезли продукти харчування. Тоді обурені батьки разом з директором навчально-виховного комплексу не допустили прийняття таких продуктів. Та як виявилось головна проблема заключається навіть не в привезених продуктах чи постачальнику, а в тому, що вже в понеділок у школі та садочку дітей не буде чим годувати. 

Як кажуть в селищній раді, яка є засновником НВК, причиною всьому кадровий голод та відсутність бухгалтера. Адже тільки за наявності такого спеціаліста навчально-виховний комплекс, як юридична особа, може розпоряджатися коштами та здійснювати закупки, в тому числі і продуктів харчування. Та директор НВК запевняє, що причиною тих подій, які зараз відбуваються стало затягування процесу передачі майна в комунальну власність з боку керівництва громади. Адже де-юре навчально-виховний комплекс і досі не отримав статусу юридичної особи, а директор навіть немає нової печатки.

Тож до чого домовились батьки, керівництво навчально-виховного комплексу та громади? І головне, коли діти почнуть повноцінно харчуватися? Про це та інше дивіться в нашому матеріалі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я