Гірськолижний курорт “Буковель” таки закрили на карантин: поліції довелось утихомирити туристів [ФОТО]

Ввечері, 12 березня, обласна комісія Івано-Франківської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення з 00:00 години 13 березня обмежити в’їзд на територію Поляницької територіальної громади і таким чином припинити роботу гірськолижного курорту «Буковель».

Про це повідомив на пресконференції голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

“Рішення регіональної комісії ТЕБ та НС було вимушеним, адже ми зіткнулись із нігілізмом, із повним ігноруванням карантину на території Поляницької територіальної громади”, – зазначив голова ОДА.

Та повний хаос творився на території гірськолижного курорту трохи раніше, вдень 12 березня, коли поліція почала блокувати роботу підйомників та не підпускати до них відпочивальників. Обурені туристи, які прибали скіпаси, вирішили прориватися та виривали огорожу. Тоді на допомогу поліції прийшли ще їхні колеги, щоб остаточно заблокувати підйомник. Скіпаси в касах перестали продавати.

Тепер на в’їздах у село Поляниця будуть розташовані контрольно-пропускні пункти. З 00:00 13 березня туристам рекомендуватимуть не в’їжджати на територію населеного пункту. В село пропускатимуть місцевих жителів та осіб, що там працюють.

Нагадаємо: В період зимового лоудауну, коли підприємці змушені були закривати свої бізнеси по всій країні, таким курортам як Буковель, Драгобрат, Мигове, Славське та іншим не забороняли працювати під час посиленого карантину, а лише ввели певні обмеження. Та як свідчили численні фото та відео з курорту, то їх ніхто не дотримувався. 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я