Дитині заборонили користуватися туалетним папером у садочку, бо батьки не здали гроші на ремонт

У дитячому садку Запоріжжя розгорівся скандал через побори. Одна мама відмовилася здавати гроші на ремонт садочку, через що зазнала булінгу від інших, а її дитині заборонили користуватися туалетним папером.

Інцидент стався у садочку №90 у Запоріжжі. Там під час батьківських зборів вирішили зробити ремонт у приміщенні групи – пофарбувати двері, поклеїти шпалери та встановити натяжну стелю.

Тому батьківський комітет ініціював збір коштів. Вирішили, що всі батьки мають здати на ремонт по 1000 гривень.

Але не всі батьки підтримали таке рішення. І одну з “непокірних” мам вирішили покарати за те, що вона відмовилася здавати гроші.

“Вихователька повідомила, що до неї звернулися батьки з питанням, “чим її дитина підтирає попу”. Дізнавшись, що жінка не приносить до садочку нічого зі списків господарських товарів, які роздають у садку, її дитині заборонили давати туалетний папір”,– розповіли активісти.

А коли вчителька побачила, що її знімали на камеру, написала, що цій дитині дозволяють користуватися “їхнім” туалетним папером.

Скріншот з вайбер чату групи

Чому це незаконно? На придбання туалетного паперу для дошкільних закладів виділяються кошти з міського бюджету. У Комунарському районному відділі освіти запевнили, що всі садочки забезпечені цим гігієнічним засобом.

У райвідділі також зазначили, що вже розбираються у цій ситуації. “Хоча райвідділ не має стосунку до батьківських коштів, ми зараз розбираємося із ситуацією”, – додали вони.

ЧИЙТЕ ТАКОЖ: “Як поїсти під час сексу?”: менеджерку Укрпошти зацькували за питання у мережі.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я