Держдума Росії закликала Путіна визнати “ЛДНР”. Як відреагувала Банкова?

Держдума Росії прийняла звернення до президента РФ Володимира Путіна із закликом визнати “ДНР” і “ЛНР” – окуповані території Донбасу.

Проект рішення підтримав 351 депутат, проти виступили 16, утримався від голосування 1. Ініціаторами ухваленого документа стали комуністи, передає УНІАН.

Після голосування спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявив, що прийняте звернення направлять Путіну “негайно”. 

“Депутати вважають, що визнання “ДНР” і “ЛНР” створить підстави для забезпечення гарантій безпеки і захисту жителів “республік” від зовнішніх загроз”, – цитує Володіна “РИА Новости“.

В Офісі президента вже прокоментували звернення до президента Росії Володимира Путіна про визнання “ЛНР” та “ДНР”, яке Держдума РФ ухвалила сьогодні.

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк зазначив, що це рішення російські депутати ухвалили майже у той самий час, коли в Москві розпочиналися переговори між канцлером Німеччини Олафом Шольцем та Путіним.

Очевидно, що це демонстративне рішення, яке наочно підтверджує те, що було відомо давно: саме російська сторона робить усе, щоб зруйнувати “Мінські документи” і відповідний переговорний процес“, – зазначив він.

На думку Подоляка, проголосувати за таке рішення в Держдумі – це “зняти маску і дійсно підтвердити, що російська сторона відповідальна за відсутність прогресу у переговорному процесі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія почала відведення військ від українських кордонів [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я