Депутат від “Слуги народу” озвучила “гідну” зарплату українців та осоромилася

Скандальна народна депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова, яка нещодавно скаржилася на низьку зарплату депутатів, відзначилася новою заявою щодо добробуту українців. Вона вважає, що 5-5,5 тисячі гривень заробітної плати “достатньо” для задоволення фізіологічних потреб.

Фото: з відкритих джерел.

Про це вона заявила в коментарі “Страна.uа“.

“Сьогодні на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень”, – заявила Третьякова, відповідаючи на питання про зарплату, яка дозволила б українцям жити гідно.

При цьому вона вказала, що необхідно орієнтуватися на “соціальний або національний” прожитковий мінімум, а не на “фізіологічний”, а це 6 -7 тисяч гривень.

“Вважаю, що він зараз повинен становити не менше 43-50% від середньої зарплати, що означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тисяч гривень”, – підсумувала Третьякова.

Водночас інші народні обранці були щедріші й пропонували зарплату для українців у 20, 22, 30 тисяч гривень й навіть в тисячу євро.

Нагадаємо, раніше Галина Третьякова неодноразово потрапляла в скандальні ситуації. Так, спочатку вона відзначилася заявою про те, що в сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти “дуже низької якості”. Пізніше вона поскаржилася на булінг через скандал, що розгорівся. При цьому через місяць Третьякова заявила про низьку зарплату народних депутатів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп Сергій Гривко махався у Верховній Раді [ВІДЕО].

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я