Чи перейдуть школи Чернігова та області на дистанційне навчання вже з 13 вересня?

Україна з 13 вересня, найімовірніше, перейде із «зеленої» у «жовту» зону карантину через погіршення ситуації з коронавірусом.

Фото ілюстративне (з відкритих джерел)

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі «Україна 24».

За його словами, Україна перевищила показники, за якими країна може перейти у «жовту» зону. Ляшко зазначив, що МОЗ подало клопотання до Кабміну про перехід на інших рівень епідемічної небезпеки.

«На цьому тижні відбудеться комісія з надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. Понад усе з наступного понеділка, 13 вересня, Україна перейде на “жовтий” рівень», — заявив міністр.

В Чернігівській міській раді сьогодні вже заговорили про те, що з понеділка, 13 вересня, чернігівській школи можуть перейти на дистанційну форму навчання.

Так, за словами Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка, згідно з постановою Уряду №1236, рішення про «зонування» ухвалюється на загальнодержавному рівні, воно не може бути окремим для різних регіонів в залежності від ситуації з захворюваністю.

Отже, оскільки Україна з 13 вересня має перейти в «жовту» зону, то саме з цієї дати набуває чинності норма закону, яка передбачає, що в звичному режимі можуть працювати тільки ті освітні заклади, в яких 80% працівників вакцинувалися.

Наразі у Чернігові дві школи відповідають цим вимогам — №17 та №35.

Що ж стосується ситуації з навчальними закладами області, то перевести їх на дистанційну форму навчання зможуть лише після відповідного рішення Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Рішення про перехід на дистанційну форму навчання приймає комісія ТЕБ та НС. Буде державна комісія, буде обласна комісія і будуть рекомендації. І вже тоді у кожному районі прийматимуть рішення. Ми не приймаємо (ред. Управління освіти і науки ЧОДА), ми не є власниками закладів освіти”, – зазначив в коментарі ПіК начальник Управління освіти і науки ЧОДА Микола Конопацький  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вакцинуватися або працювати дистанційно: мер Чернігова закликав освітян визначитись.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я