Чернігівській райсуд почав розгляд справи проти нардепа Полякова

Влітку 2020 року скандальний народний депутат Антон Поляков у «своєму» телеграм-каналі написав про начебто вимагання грошей з боку тодішнього голови ОДА та інших «слуг» за включення у списки провладної партії. Жодних доказів тоді надано не було.

На нардепа, як і обіцяв подав позов до суду за брехню голова ОДА у 2019-2020 рр. Андрій Прокопенко. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Після тієї публікації я пообіцяв, що подам до суду, щоб провчити Полякова за розповсюдження недостовірної інформації та примусити його спростувати брехню. 21 вересня 2020 року до Деснянського районного суду м. Чернігова я подав позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування неправдивої інформації», – зазначив Андрій Прокопенко.

За його словами, було замовлено дві експертизи. Перша – аби задокументувати, що повідомлення було розміщене на телеграм-каналі, який публікує дописи від імені народного депутата Полякова. Друга – аби довести, що поширена Поляковим інформація є негативною щодо Андрія Прокопенка, формує негативний образ і звинувачує у протиправних діях. Обидві були додані до позовної заяви.

Через перевантаженість суду справами та епідемію коронавірусу розгляд справи розпочався тільки після нового року.  

«Мета судового позову:

1. Визнати, що Поляков поширив інформацію, яка не відповідає дійсності;

2. Визнати, що поширена Поляковим інформація є негативною і такою, яка принижує честь, гідність та ганьбить ділову репутацію;

3. Змусити Полякова спростувати неправдиву інформацію у той же спосіб, у який вона була поширена;

4. Стягнути з Полякова всі судові витрати.

Я не вимагаю стягнення з Антона Полякова відшкодування моральної шкоди. Вважаю, що моральну шкоду він може нанести лише самому собі», – написав Андрій Пркоопенко.  

Позивач хоче, щоб скандальний нардеп Поляков спростував поширену ним же фейкову інформацію.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я