“Чернігівська політехніка” та “Чернігівський колегіум” йдуть на дистанційку

З понеділка, 29 березня, «Чернігівська політехніка» на два тижні йде на дистанційне навчання. Про це йдеться на сторінці навчального закладу у Facebook.

«Наказом ректора від 26.03.2021 № 59 «Про організацію діяльності НУ «Чернігівська політехніка» з 29 березня до 11 квітня заборонено відвідування університету здобувачами освіти всіх освітніх ступенів і форм навчання та проведення всіх масових заходів», – йдеться у повідомленні.

В університеті зазначили, що навчальний процес, переведений на дистанційну форму, буде проводитись згідно затвердженого розкладу.

Також продовжили дистанційне навчання до 11 квітня і в «Чернігівському колегіумі». Про це повідомив Суспільному проректор з науково-педагогічної та виховної роботи «Чернігівського колегіуму» Анатолій Тимошенко.

За його словами, студенти «Чернігівського колегіуму» на дистанційному навчанні з 15 березня. Анатолій Тимошенко каже, тоді прийняли таке рішення, оскільки багато студентів хворіли на Covid-19, продовжили його у зв’язку з обмежувальними заходами на території області, які ввела вчора міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗНО-2021 в Україні: опубліковано графік проведення тестування, правила та умови.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я