Чернігівська обласна рада планує ліквідувати комунальне підприємство. В чому причина?

На сайті Чернігівської обласної ради вже почали з’являтись питання, які планують розглянути на наступній сесії. Серед них – ліквідація КП “Надра Чернігівщини”.

Чернігівська обласна рада. Фото: з відкритих джерел.

Причиною ліквідації підприємства в обласній раді називають недоцільність його подальшого функціонування. 

Також в документі зазначено, що весь процес, починаючи з припинення юридичної особи і до повідомлення керівника підприємства про звільнення, покладається на Управління комульнального майна Чернігівської обласноої ради. Всі ж претензії кредиторів КП “Надра Чернігівщини” приймаються протягом двох місяців з дати офіційного припинення існування КП, як юридичної особи, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.

Довідково: КП «Надра Чернігівщини» було створене у 2017 році. Основними напрямами діяльності підприємства є добування кам’яного вугілля, сирої нафти, природного газу, залізних руд, добування декоративного та будівельного каменю і тд. А також надання допоміжних послуг у сфері добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів, добування піску, гравію, глин і каоліну, надання допоміжних послуг у сфері добування нафти та природного газу.

Керівником підприємства наразі є Шептун Сергій Іванович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-заступнику Чернігівської ОДА Савченку зменшили розмір застави вдесятеро.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я