Братські могили з центру Чернігова все ж перенесуть на “Яцево”

Братські могили радянських воїнів з території міського парку імені М. М. Коцюбинського та з території міського скверу імені М. М. Попудренка перенесуть до сектору військових поховань міського кладовища “Яцево”.

Відповідне рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради на своєму засіданні сьогодні, 22 липня, повідомляють в пресслужбі ЧМР.

Нагадаємо, 13 липня це питання було розглянуто на засіданні комісії з питань міської топонімії, охорони та збереження історико-культурного середовища Чернігова. Тоді члени комісії, до складу якої входять професійні історики, підтримали таку пропозицію. Зокрема, вони зазначили, що у місті мають бути відведені спеціальні місця пам’яті для вшанування жертв нацизму періоду Другої світової війни. І таким місцем почесного поховання може бути уже створений Меморіал загиблим у Другій світовій війні на території міського кладовища “Яцево”.

Перепоховання останків воїнів з братських могил у сектор військових поховань на міському кладовищі “Яцево” доручено здійснити комунальному підприємству “Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Цього року Чернігів відвідало більше півмільйона туристів. З яких країн їдуть найбільше?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я