Безпритульний собака отримає офіційну будку. Чернігівська міськрада надала відповідь Шарику

Наприкінці вересня наші колеги з сайту Gorod.cn.ua писали про те, що на сайті електронних петицій петиція Мачачі Світлани Михайлівни, щодо демонтажу будки для безпритульного собаки по вул. Рокоссовського, 43 зібрала 264 підписів з 250-ти необхідних. За цією адресою знаходиться відділення Приватбанку. Будку облаштовано біля сходів до фінансової установи.

Чернігівський пес Шарик біля відділення Приватбанку , де знаходилась його будка

Зоохасники просили міську раду припинити демонтаж будки, через скарги місцевих мешканців. Адже у ній живе цілко безпечний для оточуючих 12-річний собака на прізвисько Шарик. Слід зауважити, що скарги стосувалися не стільки Шарика, скільки його «сусідів», які намагалися також заселитися до будки і були досить галасливі, що провокувало невдоволення з боку чернігівців, які ходять цією вулицею.

Ось так раніше виглядала домівка Шарика

Проте, як виявилось міськрада вважає, що Шарик має право на те, аби дожити останні роки достойно з офіційною будкою. І 4 листопада волонтерам було надано відповідь за підписом голови КП «Муніципальна варта» Віталія Хрустицького. Рішення було прийнято на користь безпритульного собаки:

Шановна Світлана Михайлівна!

Комунальне підприємство “Муніципальна варта” Чернігівської міської ради щодо Вашої електронної петиції, яка набрала відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку, про розміщення будки для собаки по вул. Рокоссовського, 43, повідомляємо наступне.
У зв’язку з великою кількістю звернень громадян і зоозахисииків, взяттям на себе відповідальності зазначеними заявниками щодо забезпечення безпечного для оточуючих утримання собаки Шарика, прийнято рішення щодо можливості встановлення будки для бездомної тварини.

Начальник Віталій Хрустицький
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Качка бігла марафон в Нью-Йорку: кумедне відео підкорює мережу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я