У Чернігівській області сталася масштабна аварія на енергетичному об’єкті. Через це без електропостачання тимчасово залишилися близько 58 тисяч абонентів у Чернігівському, Корюківському та Новгород-Сіверському районах.
Про ситуацію повідомили в АТ «Чернігівобленерго».
Наразі фахівці працюють над ліквідацією наслідків аварії та відновленням електропостачання. Коли саме світло повернеться до осель мешканців, наразі не уточнюється.





















![Пишний та романтичний палац на Чернігівщині до якого не приїжджають туристи [ФОТО]](https://pik.in.ua/wp-content/uploads/2021/05/8171-1024x595-1-100x70.jpg)


