Без світла на Чернігівщині залишилися майже 58 тисяч абонентів

У Чернігівській області сталася масштабна аварія на енергетичному об’єкті. Через це без електропостачання тимчасово залишилися близько 58 тисяч абонентів у Чернігівському, Корюківському та Новгород-Сіверському районах.

Про ситуацію повідомили в АТ «Чернігівобленерго».

Наразі фахівці працюють над ліквідацією наслідків аварії та відновленням електропостачання. Коли саме світло повернеться до осель мешканців, наразі не уточнюється.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я