Андрій Прокопенко: «пишаємось вихованцем чернігівського футболу Андрієм Ярмоленком»

13 червня відбувся матч між збірною України та Нідерландів. Цей історичний двобій вболівальники запам’ятають надовго, а неймовірний гол нашого земляка Андрія Ярмоленка увійде в історію українського футболу.

Голова Чернігівської ОДА (2019-2020 рр.) Андрій Прокопенко, який ініціював створення музею Андрія Ярмоленка на базі його рідної спортшколи в Чернігові, привітав футболіста та збірну України з крутою грою.

«Пишаємось вихованцем чернігівського футболу Андрієм Ярмоленком! Так тримати!

Чернігівщина пам’ятає та цінує зірку нашого українського футболу. Минулого року за моєї ініціативи в Чернігові було створено Музей Андрія Ярмоленка на базі СДЮШОР з футболу «Юність», де Андрій забивав свої перші голи»,- написав Андрій Прокопенко.

Фото: з Фейсбук сторінки Андрія Прокопенка.

«Тоді разом з народними депутатами Павлом Халімоном, Олегом Семінським, Максимом Зуєвим ми змогли акумулювати кошти, щоб реконструювати СДЮШОР з футболу «Юність» і сьогодні тут зростають нові зірки українського футболу!

Справедливо відзначити, що це стало логічним продовженням реконструкції стадіону «Юність», розпочатої Валерієм Кулічем.

Вболіваємо за українську збірну та віримо в Перемогу!», – додав Андрій Прокопенко.

Фото: з Фейсбук сторінки Андрія Прокопенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відкриють музей імені Андрія Ярмоленка.

До створення музею залучили і самого футболіста і він передав для нього свої футболки, в яких виступав у клубах «Динамо» Київ, «Боруссія» Дортмунд та «Вест Гем Юнайтед» Лондон. Тож тепер кожен юний спортсмен може доторкнутися до історії вітчизняного футболу завітавши до музею, що знаходиться в СДЮШОР з футболу «Юність».

Сьогодні на базі спортивної школи тренується більше 700 дітей, з ними працюють майже 30 тренерів. В ході реконструкції всієї школи було зроблено чимало роботи, зокрема, облаштовано додаткове футбольне поле, проведена термомодернізація фасаду та замінені вікна в будівлі, що була побудована ще в 1962 році, відремонтовані спортивні зали та внутрішні приміщення, створено футбольний музей.

У результаті сьогодні «Юність» це повноцінний спортивний футбольний комплекс, де з комфортом тренуються діти та можуть проводитися змагання високого рівня, наприклад, команд прем’єр ліги U-19 та U-21, I та II ліг професійного футболу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андрій Прокопенко та десятки чернігівських благодійників підтримали проєкт літературної школи «Кошлатий Борушко».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я