5 тисяч доларів з власної кишені пообіцяв мер Чернігова за інформацію про побори з боку міського самоврядування

5000 доларів. Саме таку винагороду призначив міський голова Чернігова Владислав Атрошенко за будь-яку інформацію щодо поборів, які начебто вимагають працівники міського самоврядування за “вирішення” справ з бізнесом та містянами.

Владислав Атрошенко

Про це Владислав Атрошенко заявив під час розширеної наради зі структурними підрозділами у Чернігівській міській раді.

Зокрема, як сказав мер, до нього дійшла непідтверджена інформація про “якісь специфічні стосунки” представників “Муніципальної варти” з деякими бізнесменами, які торгують кавою і тд.

«Публічно звертаюся до представників малого і середнього бізнесу. Я особисто призначаю ціну – 5 тисяч доларів – за будь-яку достовірну інформацію про те, хто [з працівників міського самоврядування Чернігова – авт.], за яких обставин, коли вимагав кошти за будь-які дії дозвільного чи будь-якого іншого процедурного характеру. 5 тисяч доларів, особисто, я готовий звітувати за це. Можемо це робити в закритому режимі.
Я й до всіх керівників звертаюся: жодних «специфічних» відносин з будь-ким з простих чернігівців, мешканців чи бізнесменів за будь-які процедури, будь-які дозволи, будь-які узгодження фасадів чи кольору і форми літніх майданчиків чи будь-чого!
Я особисто гарантую виплату за інформацію стосовно будь-яких спроб поборів за будь-які процедурні реч
і» , – сказав Владислав Атрошенко.

Окремо Владислав Атрошенко звернувся до керівника КП “Муніципальна варта” Віталія Хрустицького, який був присутнім на нараді, та попросив звернути увагу на озвучену інформацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я чекаю підвищення показників, а показники падають”, – мер Чернігова про ситуацію з коронавірусом в місті.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я