Навели красу та влаштували фотосесію: молодь Чернігова провела акцію для матерів загиблих воїнів

Цими вихідними по-справжньому красиво свій день змогли провести матері наших захисників загиблих у АТО та ООС. Завдяки проекту “Серце воїна” вони мали змогу відпочити від буденності та приємно провести час.

Ранок для учасниць проекту “Серце воїна” розпочався в салонах краси, де їм зробили неймовірні мейкапи та зачіски. Після цього в прекрасній, сонячній локації, на Валу, вони мали фотосесію, а потім поспілкувались з спеціалістом, який займається психологією та розкриттям жіночої енергії.

А завершився їх день екскурсією до Чернігівського обласного художнього музею ім. Г. Галагана.

За словами ініціаторки проекту Наталії Панаско, то важливість його реалізації в тому, щоб не забувати сім’ї, які залишились один на один з біллю. 

“Інші області, інші міста якось підтримують сім´ї загиблих. А от наша область трошки підзабула. Ми вирішили дати їм день позитиву, день змін. Щоб вони відчули, що ми їх пам’ятаємо. Їхні сини загинули за Україну і  саме в Україні вони мають почувати себе добре і захищено”, – Наталія Панаско (“Іранка”), співорганізатор акції “Серце воїна”.

Підтримали проект і голова Чернігівської молодіжної міської ради Михайло Брижко та член ЧММР Анастасія Лукашевич.

“Наталія Іранка і Катерина Число запропонували нам долучитися. Ми підтримали Чернігівською міською молодіжною радою цей проект, він максимально важливий я вважаю. Ми приймали участь у робочих групах, щодо обговорення, залучали спеціалістів, організаційні моменти вирішували”, – Михайло Брижко, голова Чернігівської молодіжної міської ради.

“Завдяки подвигу їх синів зараз ми ходимо тут. Живі, здорові. Вони полягли там заради нашого життя. Це їх сини. Вони їх втратили і це найгірше, що могло статися. Вони подарували нам героїв, а я хочу подарувати їм гарні емоції хоча б на один день, щоб вони відволіклися від свого горя і прожили день так, як вони хочуть”, – Анастасія Лукашевич, співорганізатор акції “Серце воїна”, депутат Молодіжної міської ради. 

Організатори розповіли, що вже отримують повідомлення з вдячністю від учасниць акції. 

“Одна з мам написала, що вона дуже сумнівалася, як воно все буде виглядати. Вони фотографувалися до професійного фотографа і відправляли всім своїм знайомим фотографії. Їм і сердечки відправляли, і зірочки, що вони дуже гарні. Вони дуже задоволені”, – Наталія Панаско (“Іранка”), співорганізатор акції “Серце воїна”.

Михайло Брижко каже, що молодіжна рада і надалі підтримуватиме цей проект та подібні ініціативи. У структурі органу діє й відповідна комісія, котра займається питаннями патріотичного виховання. 

“У нас зараз буде зміна структури комісії. На наступному засіданні обиратимемо голів цих комісій і будуть напрацювання. На найближчий рік ми зможемо розробити відповідні проекти і рекомендації для міської ради. Будемо напрацьовувати певну стратегію”, – Михайло Брижко, голова Чернігівської молодіжної міської ради. 

Сам проект “Серце воїна” планують зробити обласним. До того ж він поширюватиметься не лише на матерів, а й на дружин, сестер, доньок загиблих воїнів.

За матеріалами з сайту ЧеLine та Чернігівської молодіжної міської ради.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я