У лікарнях Чернігова кисню для хворих на коронавірус лишилося на 9–10 днів

У лікарнях Чернігова кисню для хворих на коронавірус залишилось на 9-10 днів. Про це під час засідання виконкому Чернігівської міської ради сьогодні, 26 березня, сказала виконуюча обов’язки начальниці управління охорони здоров’я Ольга Малець.

За її словами, нині на лікарняних ліжках перебуває 240 чернігівців з діагнозом COVID-19. Ще 68 людей госпіталізовані і очікують на підтвердження такого самого діагнозу. Таким чином, вже сьогодні кількість хворих у лікарнях може перевищити позначку 300 людей.

Планується, що рішення з цього приводу комісія з питань надзвичайних ситуацій розглядатиме у понеділок, 29 березня на підставі актуальної на той час статистики.

Також Ольга Малець повідомила, що кисню у чернігівських лікарнях «достатньо». Але після критики з боку Владислава Атрошенка, який обурився тим, що лікарі звітують про сьогоднішній стан, а не оцінюють перспективи, чиновниця висловилася більш чітко.

“При тому потоку хворих, який ми спостерігаємо сьогодні, кисню у наших лікарнях вистачить на 9–10 днів”, – сказала Ольга Малець.

Нагадаємо, напередодні, 25 березня, депутати Чернігівської міської ради ухвалили звернення до Кабінету міністрів. У ньому місто звертає увагу на дефіцит в Україні медичного кисню і закликали уряд знайти можливості аби забезпечити лікарні необхідної кількістю кисню.

Сьогодні у Чернігові підключені до кисню 338 ліжок з 430, які призначені для інфікованих COVID-19. З них, станом на 26 березня, зайняті 150 ліжок. На засіданні виконавчого комітету Ольга Малець повідомила також, що зараз буде відкрито ще 30 додаткових ліжок з можливістю надавати кисневу підтримку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРЦ закриють, а діти навчатимуться дистанційно. В Чернігові ввели нові обмеження.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я