Родині лікаря з Чернігівщини, який помер від Covid-19, виплатять майже 2 мільйони гривень

Страхову виплату отримає сім’я лікаря лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов’язків.

Про це повідомляє пресслужба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.

9 серпня для родин 9 медичних працівників Фонд соціального страхування України профінансував одноразові страхові виплати за рахунок коштів державного бюджету на загальну суму 15,07 млн гривень.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 702 тисячі 500 гривень профінансовано для сім’ї лікаря ортопеда-травматолога з Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині виявили перші випадки штаму COVID-19 “Дельта”.

Такі виплати також профінансовано для сімей лікаря-анестезіолога з Житомирської області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Запорізької області, лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Миколаївської області, лікаря-анестезіолога з Тернопільської області, медичної сестри з Харківської області, лікаря з медицини невідкладних станів з Херсонської області.

Страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень профінансовано для сімей лікаря з функціональної діагностики з Кіровоградської області і лікаря загальної практики – сімейного лікаря з Миколаївської області.

Кошти надійдуть на рахунки родин упродовж декількох банківських днів.

В Фонді соціального страхування зазначили, що станом на сьогодні страхові виплати отримали 158 медичних працівників.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я