На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

Від сьогодні, 19 квітня, у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Про це повідомляє прес-служба ЧОДА.

Фото прес-служби ЧОДА

“Першими вакцинували підопічних обласного геріатричного пансіонату і протягом двох днів щеплення тут отримають 228 мешканців будинку та персонал. Загалом в область надійшло 1170 доз вакцини разом з розчином для розведення, шприцами та коробками для безпечної утилізації медичних відходів”, – повідомила голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко.

Вакциною Pfizer-BioNTech в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей.

Нагадаємо, що 18 квітня 2021 року на регіональний склад КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я» надійшло 1170 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech. Препарат зберігатиметься в термоконтейнерах, які будуть регулярно поповнювати сухим льодом. Звідти попередньо розморожені до +2°C — +8°C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам, які мають використати її протягом 120 годин.

Приватна логістична компанія «Фармасофт» щотижнево доставлятиме вакцину з національного складу на регіональний склад за умови збереження «холодового ланцюга».

Довідково: Вакцина Pfizer-BioNTech – це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Кодова назва цього препарату – BNT162b2, його називають також Comirnaty. Її Україна отримала в рамках глобальної ініціативи COVAX. Вона (COVAX) має на меті пришвидшити розробку та виробництво вакцин від COVID-19 і забезпечити їхню доставку до країн із низьким та середнім доходом.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: COVID-19 на Чернігівщині: 195 нових випадків, 16 смертей та 64 одужавших.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я