COVID-19 на Чернігівщині: 8 нових випадків, 2 смертей та 103 одужавших за добу

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 червня в області зафіксовано вісім нових випадків COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ЧОДА.

Захворювання підтверджено у чотирьох жителів Менського району, двох – Корюківського та по одному – Козелецького й Ніжинського. З них 6 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

Зафіксовано ще два летальних випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли 74-річна жителька Городнянського району та 86- річна жінка з Ніжина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саєнко: «Сировинне щастя. Чи зможе Уряд скористатися зростанням світової економіки».

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 103 хворих. З них 55 чернігівців, четверо прилучан, шестеро ніжинців, стільки ж мешканців Бахмацького району. По два одужавших – в Ічнянському, Козелецькому, Корюківському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Прилуцькому, Семенівському, Бобровицькому, Борзнянському, Чернігівському та Сновському районах. По одному хворому одужало у Варвинському районі, Городнянському, Коропському, Куликівському, Менському, Носівському, Ріпкинському, Сосницькому, Срібнянському і Талалаївському. З них 45 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 57 088 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 54 622 пацієнти одужали;

– 862 — лікується амбулаторно;

– 169 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 1338 летальних випадків;

– 97 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1700 досліджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд послабив карантинні обмеження: що тепер дозволено.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я