COVID-19 на Чернігівщині: 57 нових хворих, 3 летальні випадки та 283 одужавших за добу

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 травня в області зафіксовано 57 нових випадків COVID-19. Про це повідомляє пресслужба ЧОДА.

У Чернігові підтверджено захворювання 12 осіб, у Прилуках — 4, у Ніжині, Новгород-Сіверському та Бахмацькому районах — по 6, у Сосницькому — 11, Менському — 3, у Корюківському та Куликівському — по 2, а також по одному інфікованому в Ріпкинському, Носівському, Чернігівському, Бобровицькому і Талалаївському районах. З них 14 осіб госпіталізовано, решта лікується амбулаторно.

Зафіксовано ще три летальні випадки. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє чоловіків:74-річний з Сновського району, 78-річний – з Новгород-Сіверського, 68-річний з Городнянського.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 283 хворих. З них 68 чернігівців, 34 ніжинців, 18 прилучан, 27 мешканців Чернігівського району. Дев’ятнадцять одужавших у Сновському, 14 – у Козелецькому, 11 – Бахмацькому, десять – у Менському, вісім – у Корюківському, сім – в Ічнянському районах. По дев’ять осіб одужало у Бобровицькому та Борзнянському районах, по чотири – у Варвинському, Городнянському, Куликівському й Новгород-Сіверському, по шість – у Ніжинському і Прилуцькому, по п’ять – у Ріпкинському й Семенівському. Троє одужавших з Носівського району, стільки ж з Сосницького, один – з Талалаївського, та по два – з Коропського та Срібнянського. З них 38 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італійський художник продав невидиму скульптуру за €15 тисяч. Покупцю дали сертифікат як доказ, що це не просто повітря.

Загалом на Чернігівщині 56 559 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 53 176 пацієнтів одужало;
– 1 586 — лікується амбулаторно;
– 385 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 1316 летальних випадків;
– 96 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1 500 досліджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТСЛ: Які бувають вакцини та як вони працюють?

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я