Covid-19 на Чернігівщині: 167 людей захворіли на коронавірус

За останню добу в Чернігівській області 167 людей захворіли на COVID-19. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.

Захворіли 67 чернігівців, 21 ніжинець, 20 жителів Носівського району, 11 – Чернігівського, десять – Городнянського, вісім – Козелецького. По одному хворому в Прилуках, Бобровицькому, Коропському, Борзнянському і Семенівському районах, шестеро – у Корюківському, троє – у Куликівському, двоє – у Сосницькому. По сім інфікованих у Ніжинському районі та Ріпкинському. З них 25 хворих на госпіталізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Офіційно: в Україні виявили “британський” штам коронавірусу.

Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чоловіків – 45-річний ніжинець і 68-річний чернігівець, а також 79-річна жителька Городнянського району, 76-річна – Ріпкинського та 67-річна жінка з Куликівського. 

Також за минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 72 хворих. З них 11 чернігівців, семеро ніжинців, шестеро жителів Козелецького району, один – Новгород-Сіверського. По два одужавших у Бобровицькому, Борзнянському, Коропському, Куликівському, Ніжинському, Семенівському й Сновському районах, по три – у Варвинському, Ічнянському, Корюківському, Менському і Ріпкинському. По п’ять хворих одужало у Городнянському районі та Носівському, по чотири – у Бахмацькому й Чернігівському. З них 29 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом за період пандемії на Чернігівщині 36 188 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 379 пацієнтів одужало;
– 3 684 — лікується амбулаторно;
– 358 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 691 летальний випадок;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 1500 тестувань на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прем’єр-міністр заявив про третю хвилю коронавірусу в Україні і загрозу нового локдауну.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Залиште свій коментар!
Введіть своє ім'я